Forum Forum gier internetowych Plinga Strona Główna Forum gier internetowych Plinga
Forum gry Wiejskie Życie, Klondike, Moonstars i Świat Marzeń
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Złodzieje jabłek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum gier internetowych Plinga Strona Główna -> Nowe misje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szymexdm03
starszy farmer
starszy farmer



Dołączył: 12 Maj 2014
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wiejskie Życie

PostWysłany: Wto 22:11, 13 Maj 2014    Temat postu: Złodzieje jabłek

Już po dobranocce, a ja nadal nie jestem w łóżku! Nie mogę zasnąć, jestem w trakcie rozwiązywania wielkiej tajemnicy na farmie!

CZĘŚĆ 1
1. Oto kolejna sprawa dla Detektywa Darka i jego pomocnika! Tej nocy musimy wytropić, kto kradnie Jabłka z naszej farmy! Złodziej może pojawić się w każdym momencie, musimy się przygotować!

Zbierz 30/50 Jagód, Wyprodukuj 30/50 słoików Dżemu jagodowego w Dżem-Maszynie

2. Chyba coś widzę! Tam, koło Strasznego drzewa kryształowego! Łapać złodzieja!

Zbierz 8/10 Strasznych kryształów ze Strasznego drzewa kryształowego, aby znaleźć złodzieja

3. Prawie nam się udało go wytropić! Jak to, zapomniałem Ci powiedzieć, żebyś zabrał Siatkę? Nie szkodzi, na pewno Twoi sąsiedzi mają kilka na zbyciu!

Znajdź 5/8 Siatek, pomagając sąsiadom na farmach

4. Jak wyglądał nasz złodziej? Że co? Jak chodzący kaktus? Chyba coś Ci się przywidziało... Czy możesz znaleźć winowajcę na obrazku?

Znajdź ukrytego winowajcę - "kaktusa"

5. Okej, mamy już Siatki, możemy wracać na stanowisko! A cóż to?! Miałeś rację, to jest chodzący kaktus! Rzuć w niego Rzepą i uciekaj, ile sił w nogach!

Zrób Płot sztachetowy w Warsztacie, Zbierz 90/120 Rzepy

6. Haha, to nie żaden chodzący kaktus, to po prostu Jeż! Jest uroczy! Na pewno jest głodny i nie ma domu! Zabierzmy go do siebie!

Wyprodukuj 70/100 Ciastek owsianych w Ciastko-Maszynie, Zrób 5/10 Jedwabnych chusteczek w Warsztacie, aby ochronić Jeża przed chłodem


CZĘŚĆ 2

1. Nasz mały Jeżyk ma jeszcze kuzyna, ale ten zagubił się gdzieś w lesie. Spotkajmy się więc wieczorem i wyruszmy na jego poszukiwanie!

Zbierz 8/12 Jabłek, Zbierz 40/60 Kiwi

2. Mam nadzieję, że kuzyn Jeżyka nie przestraszy się, gdy zobaczy dwie postaci nadchodzące w ciemności. Okażmy mu naszą przyjaźń i dobre intencje!

Wyprodukuj 10/15 Kubków kiwi w Owocowej Kubek-Maszynie

3. Pora wyruszyć na poszukiwanie zagubionego kuzyna Jeża. O zobacz, coś tam się rusza! O nie! To nie jeż, to NIEDŹWIEDŹ! Uciekaj!

Nakarm Jeża Jabłkami i wyprodukuj 10/15 Kolców jeża (Ukończ 1 część misji, aby zdobyć 1 Jeża), Zrób Świecznik Ręka Wiedźmy w Warsztacie

4. Uh, było blisko! Ledwo uszliśmy z życiem! Masz odwagę wrócić do lasu i poszukać kuzyna Jeża? Idź przodem, ja mam trochę stracha...

Zrób 2/3 Medycznych kół przy użyciu Kolców jeża w Warsztacie, Poproś sąsiadów o 10/12 Symboli odwagi

5. Widzę w oddali maleńkie świecące oczka... Podejdźmy bliżej - wygląda na to, że Jeżyk jest nieśmiały. Może skusi się na świeże Liczi?

Zbierz 10/15 Liczi
Wyprodukuj 12/18 Kubków liczi w Owocowej Kubek-Maszynie

6. Kuzyn Jeża wyszedł nam naprzeciw! Jest bardzo wygłodniały! Na naszej farmie tym dwóm ślicznym Jeżykom już nigdy niczego nie zabraknie!

Wyprodukuj 15/20 Tortów szwarcwaldzkich z Czereśniami na deser
Nagroda: Habitat JEŻA w całości[/u]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez szymexdm03 dnia Nie 19:58, 25 Maj 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Apiwat
parobek
parobek



Dołączył: 04 Gru 2018
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 11:03, 04 Gru 2018    Temat postu:

I do not know what I'm looking for. Where else? I want to stay.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum gier internetowych Plinga Strona Główna -> Nowe misje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin